Kup voucher na projekt wnętrz

projekty-wnetrz-poznan-voucher

Kup voucher podarunkowy na projekt wnętrz

Wielkie rabaty na projekty wnętrz! To aż -40% na każde pomieszczenie!

Łazienka, salon, a może home office? Zaaranżujemy dla Ciebie każde wnętrze! Tylko teraz masz niepowtarzalną okazję skorzystać z promocyjnych cen na projekty wnętrz. Voucher możesz kupić jako niezwykły prezent dla kogoś bliskiego lub podarować go… sobie! Na skorzystanie z Vouchera masz aż 6 miesięcy.

JAK TO DZIAŁA?

1. Wybierasz pomieszczenie (klikając zielony przycisk „wybieram”), które chcesz zaprojektować. Tam znajdziesz też wyszczególniony zakres projektu.
2. Wybierasz przedział metrażu, w którym mieści się Twoje wnętrze.
3. Zamawiasz Voucher przez naszą stronę i mailowo otrzymujesz dane do wpłaty.
4. Po opłaceniu odbierasz Voucher osobiście w naszej Pracowni w Poznaniu lub czekasz na przesyłkę dostarczoną przez kuriera.
5. Kontaktujesz się z nami, żeby umówić termin spotkania i ruszamy z Twoim projektem!

projekty-wnetrz-poznan-voucher4

VOUCHER NA PROJEKT KUCHNI

Dostępne są 2 warianty voucherów w PROMOCYJNYCH CENACH: dla pomieszczeń o powierzchni do 5 m2 i od 5,1 do 10 m2

od 525 zł
  • Oszczędzasz nawet 550 zł!
  • Profesjonalny projekt
  • Oferta ograniczona czasowo!

VOUCHER NA PROJEKT ŁAZIENKI

Dostępne są 2 warianty voucherów w PROMOCYJNYCH CENACH: dla pomieszczeń o powierzchni do 5 m2 i od 5,1 do 10 m2

od 534 zł
  • Oszczędzasz nawet 556 zł!
  • Fachowe doradztwo
  • Oferta ograniczona czasowo!

VOUCHER NA PROJEKT POKOJU

Dostępne są 3 warianty voucherów w PROMOCYJNYCH CENACH: dla pomieszczeń o powierzchni do 10 m2, od 10,1 do 15 m2 i od 15,1 do 20 m2

od 789 zł
  • Oszczędzasz nawet 962 zł!
  • Niezawodna współpraca
  • Oferta ograniczona czasowo!

OGÓLNE ZASADY KORZYSTANIA Z VOUCHERA

Voucher podarunkowy na projekt wnętrz jest imienny, ale może z niego skorzystać dowolna osoba za zgodą osoby widniejącej na voucherze. Voucher możesz też kupić dla siebie.

Czas na skorzystanie z Vouchera wynosi maksymalnie 6 miesięcy od daty zakupu.

Termin przystąpienia do prac projektowych jest ustalany indywidualnie, podobnie jak czas realizacji projektu. W celu otrzymania aktualnych informacji należy przejść na stronę kontakt i zadzwonić pod wskazany numer lub napisać maila.

Standardowo realizujemy projekty wnętrz na terenie Poznania i okolic. Istnieje też możliwość współpracy online na terenie całej Polski. Szczegóły do ustalenia.

Dokładny zakres prac projektowych, wchodzących w skład każdego wariantu Vouchera znajdziesz klikając zielone przyciski „wybieram” (powyżej).

GRATIS! ODBIERZ RABAT NA KOMPLEKSOWY PROJEKT WNĘTRZ!

Kupując Voucher podarunkowy na prezent, też zyskujesz! Jako osoba zamawiająca, otrzymujesz rabat 5% na kompleksowy projekt wnętrz w Pracowni ma.terio. Zniżka nie łączy się z innymi ofertami ani Voucherem i jest ważna przez 6 miesięcy od daty zakupu.

NASZE WYBRANE PROJEKTY WNĘTRZ

projektant wnętrz poznań
projektant wnętrz poznań
projektant wnętrz poznań
projekty wnętrz poznań
projekty wnętrz poznań
projekty wnętrz poznań
projekty wnętrz poznań
projekty wnętrz poznań
architekt-wnetrz-poznan-pokoj-na-poddaszu-materio
architekt-wnetrz-poznan-pokoj-na-poddaszu-materio
architekt-wnetrz-poznan-pokoj-na-poddaszu-materio
projekty wnetrz poznan - ma.terio INTERIORS - rustykalna nowoczesność
projekty wnetrz poznan - ma.terio INTERIORS - rustykalna nowoczesność
projekty wnetrz poznan - ma.terio INTERIORS - rustykalna nowoczesność

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Miroslawa Kniola
Miroslawa Kniola
17/03/2024
Pracownia materio wykonała dla nas bardzo dobry projekt mieszkania na poddaszu w kamienicy. Pani Agnieszka doskonale wsłuchała się w nasze potrzeby i oczekiwania. Stworzyła projekt który sprawił, że mieszkanie jest ładne i funkcjonalne. Wszystko odbyło się w miłej atmosferze i z utrzymaniem umówionych terminów. Nasi wykonawcy nie mieli żadnych problemów z wykonaniem prac według projektu. Lista zakupowa którą ułożyła dla nas Pani projektant znacznie ułatwiła i przyspieszyła kompletowanie wyposażenia. Bardzo polecam jeśli ktoś szuka indywidualnego podejścia i ciekawych rozwiązań.
Basia Sobkowiak
Basia Sobkowiak
16/11/2023
Agnieszka jest bardzo otwartą osobą, która wsłuchuje się w potrzeby klientów. Dostarczone przez nią wizualizacje i rysunki techniczne są wykonane starannie i pomagają wyobrazić sobie efekt końcowy.
Anna “Efari” Sas
Anna “Efari” Sas
15/07/2022
Bardzo polecam usługi pani Agnieszki. Wykazała się olbrzymim zrozumieniem dla naszych potrzeb, zwłaszcza, że musiała dla nas zmieniać kolejność wykonywanych prac, że względu na już trwający intensywny remont. Mocno się też starała by wyszukać jak najlepsze oferty materiałów wykończeniowych i wyposażenia, by galopująca inflacja doszczętnie nas nie zjadła. Projekt domu wyszedł pięknie, w rzeczywistości jeszcze piękniej. Bardzo dobra komunikacja, terminy dotrzymywane. To się nazywa porządna firma!
Joanka Stefaniak
Joanka Stefaniak
11/01/2022
Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Agnieszką Mazur - jest zaangażowana od początku do końca. Ma dużo pomysłów, ale na pierwszy miejscu stawia zdanie i wygodę klienta. Ogromnym udogodnieniem jest jej kontakt z producentami i wykonawcami przez co klient może mieć spokojną głowę. Korzystaliśmy z pomocy przy projekcie kuchni i salonu. Polecam!
Wojciech Kajda
Wojciech Kajda
19/11/2021
Jestem zadowolony z wykonanego projektu, szybki termin realizacji i miła współpraca z klientem.
Krzysztof Błaszak
Krzysztof Błaszak
15/11/2021
Gorąco polecam firmę ma.terio INTERIORS. Jestem wniebowzięty jak cały projekt wyszedł. A było to nie małe wyzwanie:) Serdecznie dziękujemy i GORĄCO POLECAMY
Agnieszka L-ch
Agnieszka L-ch
27/10/2021
Polecam pracownie ma.terio! Świetny kontakt, wiele pomysłów na aranżacje mieszkania. Pani Agnieszka doskonale słucha podpowiedzi i ma wiele pomysłów, które proponuję. Wizualizacje są świetne. Wszystko rzeczowo, profesjonalnie. Polecam
Ewa Głowacka
Ewa Głowacka
26/07/2021
Polecam serdecznie panią Agnieszkę i jej biuro Ma.terio. Pani Agnieszka jest bardzo pomocna, bierze pod uwagę wskazówki i upodobania klienta. Ma wiele ciekawych pomysłów, którymi się dzieli. Kolejne etapy projektu realizowane w terminie. Efekt końcowy i wizualizacja zrobiły na mnie ogromne wrażenie! Współpraca z Panią Agnieszką to czysta przyjemność:) Polecam z całego serca!:)
Małgorzata Stolarek
Małgorzata Stolarek
30/05/2021
Jestem zadowolona ze współpracy z Panią Agnieszką. Oceniam pozytywnie kontakt i dostępność, słuchanie moich potrzeb. Projekt uwzględnia wszystkie preferencje i gust zebrany podczas wywiadu i jest dostosowany do budżetu. Pani Agnieszka zaproponowała ciekawe rozwiązania i przedstawiła szczegółowy kosztorys. W ramach współpracy otrzymaliśmy również namiary na wykonawców remontu, co znacznie ułatwiło jego zaplanowanie. Nie możemy doczekać się efektów :)
Krzysztof Benedykciński
Krzysztof Benedykciński
08/04/2021
Bardzo dobrze mi się współpracowało z Agnieszką. Jest konkretna, kontaktowa, elastyczna - potrafi dostosować ofertę pod budżet i wymagania klienta. Wstępna koncepcja przygotowana dokładnie i rzeczowo, w dwóch wariantach. Realizacja wygląda niemal identycznie jak na wizualizacjach. Polecam :-)

W Pracowni ma.terio każdy detal jest na wagę złota. Kluczowy z nich to Twoja satysfakcja.

Do każdego projektu wnętrz podchodzimy indywidualnie i w naszym przypadku nie jest to jedynie pusta obietnica. U nas to fakt, potwierdzony opiniami Inwestorów. W pierwszej kolejności zadajemy sporo pytań i uważnie słuchamy udzielanych odpowiedzi. To Twoje potrzeby w połączeniu z naszym doświadczeniem tworzą tak niezwykłe realizacje. Działając w branży od niemal 5-ciu lat, wciąż jeszcze mamy mnóstwo niewykorzystanych pomysłów i zapału do pracy, których często brakuje po wielu latach wypalenia zawodowego. Jednocześnie mając za sobą pracę nad licznymi projektami i sprawowanie nadzoru nad ich realizacją wiemy, jak tworzyć wnętrza nie tylko piękne, ale przede wszystkim zdające egzamin w praktyce.