Oliwkowa młodość

Oliwkowa młodość

architekt wnętrz poznań - ma.terio INTERIORS - wiosenna młodość
architekt wnętrz poznań - ma.terio INTERIORS - wiosenna młodość
architekt wnętrz poznań - ma.terio INTERIORS - wiosenna młodość

DOM  |  DĄBRÓWKA
PROJEKTOWANA POWIERZCHNIA 11 m2
ROK 2020

architekt wnętrz: Agnieszka Mazur
zdjęcia: Agnieszka Mazur

Projektowanie wnętrz w Poznaniu jest podstawowym obszarem działania Pracowni ma.terio INTERIORS. Biuro projektowe zostało otworzone przez Agnieszkę Mazur w 2019 roku i od tego czasu bardzo prężnie się rozwija. Każdego miesiąca opracowujemy nowe koncepcje i tworzymy wyjątkowe aranżacje wnętrz. Angażujemy się w konkursy branżowe, uczestniczymy w targach i wydarzeniach dedykowanych osobom pracującym na co dzień jako architekt wnętrz. Poszerzamy swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach produktowych, a także regularnie podnosimy swoje kompetencje zawodowe. Dużą wagę przykładamy do dziedzin pośrednio związanych z projektowaniem wnętrz. Psychologia, filozofia, fotografia, historia czy umiejętności interpersonalne choć często pomijane, są równie ważne w naszej branży. Jednocześnie dbamy o regularne poszukiwanie nowych źródeł inspiracji. Połączenie tych wszystkich aktywności i stosowanie ich w praktyce, pozwala tworzyć oryginalne i coraz lepsze projekty wnętrz w Poznaniu i okolicach. Dzięki temu możemy pochwalić się sporym gronem bardzo usatysfakcjonowanych klientów, którzy z chęcią polecają nas innym. Ich zadowolenie potwierdzają przesympatyczne i autentyczne opinie.

W Pracowni ma.terio INTERIORS jesteśmy świadomi, że każdy Inwestor ma inne potrzeby i oczekiwania. Z tego względu dążymy do świadczenia usług maksymalnie dopasowanych do indywidualnych wymagań. Nasza oferta zawiera aranżacje wnętrz mieszkalnych i komercyjnych o różnym stopniu zaawansowania prac projektowych. Przygotowujemy projekty koncepcyjne, zawierające podstawowe założenia kolorystyczne i materiałowe, które dają ogólny pomysł na wykończenie wnętrza. Nasz projektant wnętrz w pojedynkę lub w duecie opracuje także bardziej szczegółowy plan urządzenia przestrzeni. Ta usługa zawiera między innymi inwentaryzację, stworzenie układu funkcjonalnego, fotorealistyczne wizualizacje 3D, wykaz wyposażenia i materiałów wykończeniowych oraz precyzyjne rysunki techniczne z wytycznymi dla wykonawców. Kompleksowe projekty wnętrz w Poznaniu i na obrzeżach miasta mogą zostać poszerzone o usługę sprawowania nadzoru autorskiego nad projektem. Wówczas wszystkie obowiązki związane z koordynowaniem prac remontowych przejmuje architekt wnętrz a Inwestor ma więcej czasu dla siebie.

Korzystając z usług świadczonych przez Pracownię ma.terio INTERIORS należy spodziewać się, że przygotowane aranżacje wnętrz będą starannie opracowane i prezentowane zgodnie z ustalonymi terminami. Oprócz terminowości, w naszej Pracowni stawiamy na dążenie do pełnej satysfakcji Inwestora. Wszystkie kompleksowe projekty wnętrz traktujemy indywidualnie i każdorazowo poświęcamy im dokładnie tyle czasu ile trzeba. Dzięki doświadczeniu, jakie dotychczas udało nam się zdobyć z połączenia teorii i praktyki, wiemy na co zwracać szczególną uwagę we wnętrzach. Etap koncepcyjny pozwala nam w dużym stopniu wyeliminować wszelkie złe decyzje i ewentualne błędy, co wiąże się ze sporymi oszczędnościami na etapie realizacji. Każdy architekt wnętrz w naszej pracowni dysponuje specjalnymi zniżkami na zakup elementów wyposażenia oraz materiałów wykończeniowych. Wspomniane rabaty są dedykowane jedynie najlepszym projektantom wnętrz z Poznania lub innych miast i pozwalają oszczędzić nawet do 10% łącznej kwoty przeznaczonej na urządzanie remontowanych pomieszczeń. Współpracujemy też z kilkoma sprawdzonymi ekipami remontowo-budowlanymi, zakładami stolarskimi oraz instalatorami (elektryk, gazownik, hydraulik). Decydując się na projekty wnętrz z nadzorem Inwestor ma gwarancję otrzymania od nas pełnego wsparcia na każdym etapie, co wiąże się z kolejnymi oszczędnościami i pewnością co do fachowej ekipy.